home » projecten » Bouw »

ASTA denkt bij bouwprojecten graag met klanten mee

  • Bouw

Met de Foodhall in de Reigerstraat krijgt Breda er binnenkort een prachtige nieuwe trekpleister bij. ASTA Systeemwanden en Systeemplafonds zorgt ervoor dat het pand wordt voorzien van nieuwe duurzame voorzetwanden en plafonds, maar ook haar authentieke karakter behoudt.

De Foodhall, die eind december de deuren opent, wordt gevestigd in een oud bioscooppand, dat helemaal wordt gerestaureerd. Daarbij worden herkenbare elementen uit het oude pand bewaard.

Een publiekstrekker voor Breda

In de Foodhall in de Reigerstraat komen zo’n 20 mini-restaurants met een centrale bar en een gemeenschappelijk eet- en drink gedeelte. De ruimte wordt naar buiten toe voorzien van grote glaspartijen, zodat bezoekers een prachtig uitzicht hebben op de Grote Kerk in Breda. ‘Wij hebben de plafonds zodanig gerenoveerd dat het oorspronkelijke karakter van het pand behouden blijft’, zegt Allard Snels van ASTA. ‘Verder worden ook de voorzetwanden duurzaam gebouwd, zodat er minder warmteverlies plaatsvindt. Dit wordt écht een publiekstrekker voor Breda en ik ben er trots dat wij hier onze bijdrage aan mogen leveren.’

Systeemplafonds ASTA

Snel schakelen

ASTA bestaat sinds 2006 en timmert sinds die tijd flink aan de weg. Snels: ‘Bij ASTA werken we met een vaste kern mensen, die heel hecht en flexibel is. Dat is onze grote kracht. We kennen de kwaliteiten van onze mensen en kunnen daardoor snel schakelen. De corebusiness van ASTA bestaat uit systeemwanden en systeemplafonds, maar doordat we nauw samenwerken met een aantal partijen, kunnen wij bijvoorbeeld ook de wandbekleding, vloeren, behang- en schilderwerk, meubilair en inrichting verzorgen. Dat is een voordeel, want onze klanten werken graag met één contactpersoon. Daardoor kunnen zij makkelijker het overzicht bewaren.’

ASTA: advies op maat

Bij voorkeur denkt ASTA al vanaf de start van een bouwproject mee over de eisen die aan de scheidingswanden/systeemplafonds worden gesteld. ‘Het kan bijvoorbeeld zijn dat er bepaalde akoestische of thermische waarden moeten worden gehaald. Maar ook brandveiligheid is vaak een belangrijk aspect bij gebouwen. Hierin kunnen wij partijen van een advies op maat voorzien.’ ASTA verzorgt werkzaamheden door heel Nederland, maar het gros van de werkzaamheden  concentreert zich rond de regio Breda. ‘In de afgelopen jaren hebben wij een goede naam opgebouwd in deze regio. Wij dragen bijvoorbeeld ook NAC Breda een warm hart toe. Daarnaast trekken veel nieuwe bedrijven richting Breda en krijgen we steeds meer aanvragen binnen voor oude panden die gerenoveerd moeten worden.’

Groter pand

Binnenkort verhuist ook ASTA naar een groter bedrijfspand. ‘Op onze huidige locatie groeien we uit ons jasje’, aldus de ondernemer. ‘We komen op dit moment vooral opslagruimte tekort op onze huidige locatie. Daarom gaan we naar een groter pand verhuizen. Als we meer opslagruimte hebben, kunnen we onze opdrachtgevers in de toekomst nog sneller bedienen.’

Auteur: Gerben van den Broek

Meer informatie over ASTA BV:

Bekijk het complete bedrijfsprofiel

Linkedin bedrijfspagina RegioinBedrijf Volg RegioinBedrijf op Linkedin

Volg RegioinBedrijf op LinkedIn en blijf op de hoogte van regionale ontwikkelingen!